Španělsko - Blanes


ŠPANĚLSKO – COSTA BRAVA - BLANES – SRPEN 2023

 

    Atraktivní pobytově poznávací zájezd k teplému Středozemnímu moři, na španělské pobřeží Costa Brava, do města Blanes. Toto známé letovisko je velmi moderní, nabízí turistům veškeré služby, má dobrou obchodní síť včet- ně hypermarketů, restaurací všech kategorií, kaváren a barů. Turistu z Čech však zajímá nejvíce moře. To je v Blanes průzračně čisté a má tyrkysově modrozelenou barvu. Pláž se táhne po celé délce letoviska, má jemný písek, a pobyt na ní je velmi příjemný. Ale i procházky po Blanes uspokojí, určitě stojí za to navštívit zdejší nádhernou botanickou zahradu a vystoupit na pevnost vysoko nad mořem. V okolí letoviska je celá řada cílů pro krátké autobusové výlety. V programu jsou i dva celodenní , pojede se do Barcelony a další zamíří do Girony, Tossy a Lloretu. 


Termín: Pátek 25. srpna až neděle 3. září 2023. 


Odjezd: V pátek 25. srpna v 15:00hod. z Ledče n.Sáz. ČSAD (sraz na naložení ve 14:30hod.) a v 16:30hod. z Prahy 5 Metro Zličín. Možnost nástupu na jiných místech vždy po dohodě. 


Program: 

PÁ-Zastávka na jídlo na Kateřině. Přesun po německých a francouzských dálnicích. Zastávky na odpočinek. 

SO-Noční a dopolední jízda, příjezd na místo kolem 13. hodiny. Ubytování. Odpočinek, koupání. 

NE-Volný den. Koupání a sportovní vyžití na pláži nebo u bazénu. Pláž se nachází cca 200m od ubytování. Je zapotřebí mít vlastní lehátka a slunečníky. 

PO-Volný den. Výhodné nákupy na trhu,procházka po městě,návštěva botanické zahrady a pevnosti. Koupání. 

ÚT-Celodenní autobusový výlet do Barcelony. Okružní jízda městem se zastávkami u olympijského stadionu, na pevnosti s vyhlídkou na město a přístav, v Gaudího parku Guell a u katedrály Sagrada Famiglia. Pěší procházka po gotické čtvrti a po obchodní třídě Rambla. Večerní návrat pobřežní vyhlídkovou silnicí. 

ST-Volný den, koupání a sportovní vyžití. 

ČT-Celodenní autobusový výlet. Dopolední prohlídka historické části Girony. Odpoledne jízda vyhlídkovou silnicí po pobřeží ze Saint Felliu do Blanes se zastávkami na koupání v letovisku Tossa del Mar a podvečerní procházku v mondénním Lloretu. 

PÁ-Volný den, koupání, sportovní vyžití. 

SO-Poslední vykoupání, balení, vyklízení bungalovů. Odjezd z Blanes v poledne. 

NE-Noční a dopolední jízda. Zastávka na jídlo v Čechách. Polední příjezd do výchozích míst. 


Doprava: Luxusním autobusem MAN-Beulas s klimatizací a funkčním WC. 


Ubytování: 7x v moderních nových bungalovech pro 4 osoby. Vždy dvě oddělené ložnice, obývak s kuchyní, koupelna, WC a venkovní posezení. Nutné je vzít si vlastní povlečení!!! Bungalovy jsou pevně zabudovány. Celý areál je stíněn vzrostlými stromy. Ke sportovnímu vyžití je k dispozici krásný plavecký bazén. 


Stravování: Je individuelní. Možnost vaření na plynovém sporáku v zařízené a vybavené kuchyňce. Doplnění potravin je možné v přilehlém obchodě nebo v blízkém supermarketu. Restaurace je přímo v areálu a jíst se dá i všude ve městě, kde jsou i rychlá občerstvení. 


Cena zájezdu: Kč 9 100,- zahrnuje autobusovou dopravu včetně výletů, 7x ubytování a pojištění léčebných výloh. 


Přihlášky: Vždy písemně, faxem, E-mailem nebo formou SMS s uvedením jména, narození, bydliště a telefonu. Zájezd je třeba zaplatit v termínu od 1. do 15. července 2023 na účet: KB 35-8078820267/0100


Jan Totter – CESTOVNÍ KANCELÁŘ Ke Stínadlům 557, 584 01 Ledeč nad Sázavou Tel: 725 442 447, E-mail: jan.totter@seznam.cz 

IČ: 74291602, DIČ: CZ521214031, pojištění u ČPP č. 0200700227