Itálie - Silvi Marina


ITÁLIE – MOŘE, HORY – LÉTO 2023


Pobytově poznávací zájezd k italskému Jadranu. Týdenní pobyt je situován do letoviska Silvi Marina, blíz- ko přistavního města Pescara v regionu Abruzzo. Jedná se o klidné místo, které však návštěvníkům nabízí kvalitní ubytování a služby. Ve městě jsou restaurace, pizzerie, cukrárny a bary, celá řada obchodů a v blízkosti je i hypermarket. Koupání je tu velmi příjemné, moře je na italské poměry čisté, široká pláž s jemným pískem je v těsné blízkosti ubytování. Letovisko je obklopeno půvabnou kopcovitou krajinou a v dohledu je impozantní hřeben Apenin. Dva celodenní výlety do těchto nádherných hor budou jistě příjemným zpestřením pobytu. Zájezdu se ale mohou zúčastnit i zájemci o týden strávený na pláži, výlety nejsou povinné.


Termín: Pátek 8. září až neděle 17.září 2023.


Odjezd: V pátek 8. září v 16:00hod. z Prahy Metro Roztyly, v 17:30hod. z Ledče n.Sázavou ČSAD, v 17:45hod. ze Světlé n.Sáz. Sázavské ul., v 18:15hod. z Havl.Brodu od pumpy OMV. Možnost nástupu jinde vždy po dohodě.

Program:

PÁ-Odpolední odjezd z výchozích míst přes Znojmo a Hatě do Rakouska, noční jízda do Itálie.

SO-Polední příjezd do Silvi Marina,ubytování, koupání, odpočinek.

NE-Celý den volno, koupání, odpočinek.

PO-Celodenní výlet do nejvyšší části Apenin na Gran Sasso d´Italia. Autobus vystoupá do výšky 2.300m na horskou planinu Campo Imperatore. Zde se nachází horní stanice lanovky, hotely, observatoř a také východisko na nejvyšší horu Apenin Corno Grande (2912m). Je tu možná krátká procházka a na přilehlé náhorní planině skvělé občerstvení-výborný šašlik na roštu.

ÚT-Celý den volno, koupání, odpočinek. Večerní výlet do Silvi Alta.

ST- Celodenní výlet do národního parku Maiella. Tento samostatný horský masív je údajně nejkrásnější částí Apenin. Autobusem lze vystoupat přes Passo Lanciano a Maiellettu na Blockhaus (2145m), kde je možné uskutečnit krátký výšlap na vyhlídku. Odpoledne pak lze navštívit malebné lázně Caramanico Terme a podniknout procházku ve zdejším úchvatném kaňonu.

ČT- Dopolední návštěva tradičního trhu v Silvi Marina. Odpoledne volno, koupání, sportovní vyžití.

PÁ-Dopolední výlet do historického městečka Atri. Odpoledne volno, koupání, sportovní vyžití.

SO-Poslední den strávený u moře. Odjezd v 18 hodin po stejné trase po pobřeží Jadranu do Rakouska.

NE-Návrat přes Znojmo domů. Zastávka na oběd v ČR. Příjezd do výchozích míst odpoledne.


Doprava: Luxusním autobusem MAN-Beulas s klimatizací a funkčním WC.


Ubytování: 7x Kempu Evropa v Silvi Marina v moderních mobilhomech s dvěma ložnicemi, obývákem s vybavenou kuchyňkou, koupelnou, WC a venkovním posezením. Pozor! Je třeba mít sebou vlastní povlečení.


Stravování: Individuelní. Možnost vaření v mobilhomech. Možnost levného nákupu v blízkém hypermarketu a na trhu. V letovisku jsou četné restaurace, pizzerie, cukrárny a bary.


Cena zájezdu: Kč 7 000,- zahrnuje dopravu autobusem včetně výletů, 7x ubytování a zdravotní pojištění.


Přihlášky: Co nejdříve, vždy s uvedením jména, rodného čísla, bydliště včetně PSČ a kontaktního telefonu. Zájezd je třeba zaplatit v termínu od 1. do 15.července 2023 na účet CK: KB 35-8078820267/0100. 

Jan Totter – CESTOVNÍ KANCELÁŘ Ke Stínadlům 557, 584 01 Ledeč nad Sázavou Tel: 725 442 447, E-mail: jan.totter@seznam.cz 

IČ: 74291602, DIČ: CZ521214031, pojištění u ČPP č. 020070022