o nás - dokumenty


O nás

Cestovní kancelář v současné podobě funguje od 1.1.2007. Specializuje se výhradně na autobusové zájezdy po celé Evropě. Pro své klienty připravuje následující typy zájezdů: 


1) Zájezdy pobytově poznávací - většinou desetidenní zájezdy s týdenním pobytem zpravidla u moře a kvalitním ubytováním na jednom místě. Autobus zůstává vždy po celou dobu pobytu v místě s klienty a je k dispozici k poznávacím výletům do blízkého i vzdálenějšího okolí.

2) Zájezdy turisticko poznávací-víkendová, vícedenní i dlouhá putování zpravidla míří do atraktivních míst evropského vnitrozemí, do hor, do přírody, za poznáním a vždy mají v programu pěší turistiku.Ubytování různého typu je na jednom nebo více místech. Autobus vozí klienty po celou dobu.

3) Zájezdy poznávací - zpravidla vícedenní okružní nebo hvězdicové cesty autobusem po významných evropských památkách a dalších zajímavých místech s ubytováním na jednom nebo více místech.

4) Zájezdy lyžařské - týdenní nebo na prodloužené víkendy směřují do italských Dolomit nebo do švýcarského Davosu. Autobus zůstává vždy se skupinou.

5) Zájezdy pro školy, turistické kluby, podniky a skupiny důchodců - autobusové zájezdy všech předchozích typů připravené zpravidla dle individuelního přání klienta.


Cestovní kancelář na svých zájezdech používá osvědčený zahraniční autobus Mercedes s klimatizací, videem, občerstvením a funkčním WC a s kapacitou 49 míst. Autobus je v plné výbavě s klimatizací, funkčním WC, audiem, DVD , lednicí, kuchyňkou,skiboxem na přepravu lyží i závěsem na přívěs. Cestovní kancelář nabízí autobusovou dopravu tímto vozidlem ve volných termínech ostatním cestovním kancelářím, školám, podnikům a organizovaným skupinám.Dokumenty CK

CESTOVNÍ SMLOUVA ke stažení a vytištění (formát PDF)

CESTOVNÍ SMLOUVA k vyplnění (DOC - Word 46kB)

VŠEOBECNÉ SMLUVNÍ PODMÍNKY

KONCESNÍ LISTINA (formát PDF)

POJISTKA PROTI ÚPADKU CESTOVNÍ KANCELÁŘE(formát PDF)


Dokumenty ve formátu PDF se otevírají v Adobe Reader, ke stažení jej najdete zde www.adobe.cz zdarma.Pojištění proti úpadku máme zaplaceno u pojištovny ČPP.

Všechny zájezdy prodané CK Jan Totter zahrnují zákonné pojištění. 

V případě úpadku cestovní kanceláře je zaručeno klientům přihlášeným na zájezd: zajištění návratu z místa pobytu v zahraničí do České republiky. Vrácení již zaplacené částky za zájezd v případě, že se zájezd neuskutečnil vrácení rozdílu mezi zaplacenou cenou zájezdu a cenou částečně poskytnutého zájezdu v případě, že se zájezd uskutečnil pouze z části.


Jan Totter – CESTOVNÍ KANCELÁŘ Ke Stínadlům 557, 584 01 Ledeč nad Sázavou Tel: 725 442 447, E-mail: jan.totter@seznam.cz 

IČ: 74291602, DIČ: CZ521214031, pojištění u ČPP č. 020070022